Otwartością i partnerskim podejściem przełamujemy tradycyjny wizerunek radcy prawnego.
Wierzymy, że działanie w oparciu o pełne zaufanie do nas jest podstawą do skutecznej realizacji strategii danej sprawy.

Stosujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, a współpracę prowadzimy tak, abyś czuł się z nami bezpiecznie, był wysłuchany, zrozumiany, byś był regularnie informowany o przebiegu sprawy

Współpraca z nami odbywa się na podstawie z góry określonych, transparentnych zasad. Celem jest dostarczenie Tobie wymiernej wartości w przewidywalnej cenie, wyjaśnienie sposobu kalkulacji wynagrodzenia i uczynienie go przejrzystym.

Świadczymy pomoc prawną przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym oraz klientom indywidualnym na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem klientów z Poznania oraz Czarnkowa i okolic.

Naszym celem jest być dla Ciebie partnerem
i doradcą w oparciu o przepisy prawa.

Nasze doświadczenie zdobywałyśmy zarówno w kancelariach prawnych, urzędach jak i spółkach kapitałowych. Jesteśmy przekonane, że znajomość prawa musi iść w parze ze znajomością i zrozumieniem Twojego biznesu, Twojej sprawy. Chcemy wysłuchać Twoich potrzeb i znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie prawne. Szanujemy Twój czas, dlatego komunikujemy się w sposób zwięzły i zrozumiały. Paremii łacińskich używamy wyłącznie na twoje wyraźne życzenie : )

Poznajmy się

r.pr. Sonia Polcyn

r.pr. Ewa Anna Łuczak

Sonia i Ewa – absolwentki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, wpisane na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Wiecznie dążące do perfekcji pasjonatki prawa. Prywatnie szczęśliwe żony i matki dwójki dzieci. Ewa – z wykształcenia sinolog, miłośniczka kultury azjatyckiej i górskich wycieczek. Sonia – Fanka mody i Harlana Cobena, poszukująca mocnych doznań posiadaczka motocykla Junak M12 Vintage.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Zobacz szczegóły View more
Akceptuj
Scroll to Top
Przewiń do góry